JOAN MIRÓ, torrnålstesning, numrerad 44/75 och signerad M.
Ur "Flux de L'aimant". På BFK Rives papper. Oramad. Bladstorlek 48 x 58 cm.
Smärre hanteringsveck.
Dupin 381
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
16 000 SEK