Ytan rullad i glaspulver, slipade sidor, invändig dekor. Signerad "7302009 Kosta Boda". Längd ca 30, höjd 27 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK