TAPIO WIRKKALA, TIMO SARPANEVA, VASER, fem stycken, glas.

Består av:
Ovalis, två stycken, Iittala, höjd 16-17 cm. (en med smärre nagg).
Avena, höjd 16,5 cm.
Crocus, höjd 15 cm (nagg).
Minora, höjd 17 cm.

Smärre slitage, repor. En med nagg. En med smärre nagg.

Utropspris
2 500 SEK