TORD BJÖRKLUND, karmstolar, ett par, "Klinte", för IKEA, 1900-talets slut.

Stomme av förkromat stålrör. Sits, rygg och armlän av brunt läder. Sitthöjd 38, höjd 74, bredd 68, djup 60 cm

Fläckar. Slitage. Märken. Repor.

Utropspris
3 000 SEK