OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL, Duk uppfodrad på pannå 53 x 46 cm. Osignerad.
Porträtt av en ung dam i blå klänning. Duk uppfodrad på pannå 53 x 46 cm. Osignerad.
Ytsmuts, strödda retuscher, krackelyr, skrapmärken, tjock fernissa.