LOU LOEBER, färgserigrafi, signerad och daterad -28.

"Geranium". Bladstorlek 30 x 30 cm. Upplaga 230 + 65 E.A.

Konditionsrapport

Oramad.

Proveniens
Panderma Edition, Basel Galerie von Bartha, Basel
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T92
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 200
    117 EUR
    132 USD

    Budhistorik (16 bud)
    5A14 dec 14:541200SEK
    214 dec 14:541100SEK
    514 dec 14:531000SEK
    Acceptpris på 500 SEK uppnåddes