VERENA LOEWENSBERG, färgserigrafi, signerad och daterad -66.
Komposition. Bladstorlek 28 x 28 cm. Upplaga 230 + 65 E.A.
Oramad.
Panderma Edition, Basel Galerie von Bartha, Basel