Konst Modern svensk konst
1120345
Bengt Lindström
(1925-2008)

BENGT LINDSTRÖM, färglitografi, signerad Lindström och numrerad 219/300.

"Linjeflyg". 76 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Övrigt

Exklusivt framtagen upplaga för Linjeflygs 25-årsjubileum 1982.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK