BENGT LINDSTRÖM, färglitografi, signerad Lindström och numrerad 219/300.

"Linjeflyg". 76 x 55 cm.

Exklusivt framtagen upplaga för Linjeflygs 25-årsjubileum 1982.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Louise Wrede

    Louise Wrede
    Specialist samtida konst

    louise.wrede@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    235 EUR
    271 USD

    Budhistorik (3 bud)
    114 jan 17:572400SEK
    214 jan 17:412200SEK
    17 jan 15:412000SEK