PG THELANDER, mapp med tre etsningar, signerade och numrerade.

Bestående av:
"KORV", "POTATIS", och "MOROT".
Märkta "HC VI/XX, P.G. Thelander".
Bildmått ca 46 x 64 cm.

Oramade. I mapp. Mapp med slitage. Blad med mindre slitage och fläckar.

Utropspris
3 000 SEK