TIMO SARPANEVA, ljusstakar, 7 st, glas, "Festivo", Iittala, Finland.

Signerade TS. Höjd 18-22 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage. En lagad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V15

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    9 timmar 38 minuter

    Utropspris: 2 500 SEK

    1 300
    127 EUR
    145 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (11 bud)
    911 dec 08:291300SEK
    8 9 dec 01:481200SEK
    7 8 dec 23:041100SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes