SVEN JONSON, färglitografi, ett par, signerade och numrerade.
Komposition, signerad och numrerad 184/260. Bildyta 33 x 42,5 cm.
Komposition med måne, signerad och numrerad 196/310. Bildyta 33,5 x 41 cm.
Ej examinerade ur ram. Något gulnad.