SVEN-ERIK JOHANSSON, blandteknik på papper, signerad och daterad 1969 respektive 1968.

"Rumsbildare". Bildens mått: ca 14 x 21 cm.
"Ljus förklädnad". Bildens mått: 17 x 18 cm.
"Landskap i Ockra". Bildens mått: 17 x 21 cm.

Ej examinerad ur ram. Mjuka veck.

  1. Uttryckskonst.
Utropspris
3 000 SEK