KANNA, Kjell Engman, Artist collection, Kosta Boda, signerad.

Dekor i olika färger. Signerad Kosta Boda Artist Colle K Engman 89146. Höjd ca 38 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Sofia Blohm

    Sofia Blohm

    sofia.blohm@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    950
    92 EUR
    105 USD

    Budhistorik (14 bud)
    4A 9 dec 10:28950SEK
    5 9 dec 10:28900SEK
    4A 9 dec 10:27850SEK