Fanerad med valnöt. Svärtad dekor. Sju lådor varav en låda med nedfällbar front och bakomliggande skrivinredning. Bredd 95. Djup 50. Höjd 152 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.