GUNNAR NILSSON, skulptur, signerad och numrerad 2/10.
Patinerad brons. Sittande barn, höjd ca 12 cm. Gjutarstämpel: E GOUDARD CIRE PERDUE.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK