BYRÅ / SKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets senare hälft.

Vitmålad. Längd 157 cm, djup 46 cm, höjd 80 cm. Nyckel finns.

Smärre fläckar. Smärre repor. Märken. Bruksslitage. Lådbottnen lossnat, smärre skador.

Utropspris
200 EUR