JENS JUUL EILERSEN, soffa, "Slice", Eilersen möbler, 2000-tal.

Lösa blixtlåsförsedda dynor i sits och rygg. Gråmelerad textilklädsel. På ben av borstat rostfritt stål. Etikettmärkt. Längd 222 cm, sitthöjd 41 cm, total höjd ca 78 cm.

Något slitage. Ställvis blekt.

Utropspris
6 000 SEK