JORMA HAUTALA, FÄRGLITOGRAFI, signerad o daterad 1968
Numrerad 5/17, Utan titel. Bildyta 44x61.
Ej examinerad ur ram. På sina ställen troligen uppsatt med tejp mot papp
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK