Teak. Matbord med holländska utdragsskivor. Längd 124-234, bredd 89, höjd 75 cm. Fyra stolar med skinnklädd och stoppad sits. Brickmärkta. Sitthöjd 45 cm.
Slitage. Fläckar. Torkad stoppning. Skador på klädsel.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.