Etikettmärkt. Fot av delvis lackerad metall. Kupa av vit plast. Lös skärm av perforerad papp. Höjd 158 cm.
Smärre slitage. Repor. Ej funktionstestad. Skärm och kupa möjligen ej sammanhörande.