JAN HÅFSTRÖM, färglitografi, signerad, numrerad 1419/2000, daterad 2003.

"From Walker with Love". Bladstorlek ca 74 x 62 cm.

Konditionsrapport

Oramad.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    5 250
    500 EUR
    567 USD

    Budhistorik (12 bud)
    5A16 mar 16:005250SEK
    316 mar 16:005050SEK
    5A16 mar 15:594480SEK
    Acceptpris på 2 800 SEK uppnåddes