SOFFGRUPP, 4 delar, Ekornes, Norge, 1900-talets andra hälft.

Ek. Soffor med lös stoppad sits och två lösa ryggplymåer vardera. Med snarlika fasta avställningsbord. Längd 162-192. Djup 72. Sitthöjd 40 cm. Bord 70 x 70. Höjd 38 cm. Bord längd 128. Bredd 78. Höjd 56 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Utropspris
5 000 SEK