1126856
Risto Vilhunen
(Född 1945)

RISTO VILHUNEN, olja på pannå, signerad och daterad 2010.

Talvimaisema, 16.5 x 55 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
500 EUR