DON CHADWICK / BILL STUMPF, skrivbordsstol, "Aeron", Herman Miller, 1990/2000-tal.

Metall samt nätsits. Fempassfot på hjul. Justerbar höjd samt justerbara armlän. Sitthöjd ca 58 cm.

Smärre slitage. Märken.

Utropspris
3 000 SEK