Design Övrigt
1128181
BORDSLAMPA, Otto Müller, "Sistrah T3", Müller and Zimmer, Stuttgart.

Stomme av kromad metall, kupa av glas. Höjd 48, diameter 33 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage och repor.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK