NILS GUNNAR STENQVIST, olja på pannå, signerad med monogram samt signerad och daterad 1994 a tergo.
"Fossilformer", pannå 87 x 36 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK