HOWARD SMITH, serigrafier, 3 st, signerade, numrerade 46/50 / 27/50 och daterade -65.
Olika motiv. Bildstorlekar 21 x 26 cm, 27 x 19 cm och 19,5 x 29,5 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Mjuka veck. Ej examinerade ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR