Fanerat med valnöt. Skåp med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Längd 150, bredd 47, höjd 83 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Fläckar. Smärre fanerskador.