Andries Scheerboom

(Nederländerna, 1832-1885)
Andries Scheerboom
(Nederländerna, 1832-1885)

ANDRIES SCHEERBOOM, olja på duk, signerad och daterad 1866.

Par i samspråk. 54 x 43 cm.

Dubblerad duk. Retuscher. Krackelyr. Sedvanligt ytslitage.

Utropspris
8 000 SEK