JAMES COIGNARD, blandteknik på duk, signerad, 1950/60-tal.
"Paysage Blanche". Mått 65x55 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK