18K guld, stämgaffel, plexiglas, datum, länk i 18K guld, totalvikt ca 83 gram, ca 1972.
Caliber Cal 1250 (ESA 9162), Boett nr. 198003/715909, Serienr 35747789.
Åldersrelaterat slitage. Gravyr. Repor.