OLOF ÅGREN, olja på duk, signerad OÅ och daterad 1919.
I stadens utkant, Italien. Duk 45 x 52 cm.
Oramad, smärre skrapmärken längs kanterna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK