WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, jardijär, nysilver, Tyskland, 1900-talets början.
med glasinsats. Dekor av älskande par Längd 51. Höjd 17,5 cm.
Glasinsats med skssfs dsmt nagg.