Lars Stensö

(Sverige, Född 1948)
Lars Stensö
(Sverige, Född 1948)

LARS STENSÖ, stolar, 2 stycken, "Woodstock", Woodstockholm, 2000-tal.

Målade/betsade. Sitthöjd 44,5. Bredd 35-40. Djup 35. Höjd 86 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK