KARMSTOLAR, ett par snarlika, en märkt Thonet, 1900-talets första hälft.

Böjträ med plywoodsitsar med reliefdekor. Sitthöjd 46 resp 48 cm.

Bruksslitage, smärre bristningar och fläckar. Repor.

Utropspris
3 000 SEK