Fanerad. Mittparti med låda samt pardörr. Sidor med dörr. Längd 199 cm. Djup 55 cm. Höjd 90 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Slitage. Fanerskador. Mittlådan tar i pardörren.