ILMARI TAPIOVAARA, reservdelar för taklampa, "Maija the Bee" Asko/Hienoteräs.
Vit metall och mässing. Bär tillverkarens stämpel. Skärmens höjd ca 38 cm. Total höjd ca 114 cm.
Ställvis omfattande slitage och skador. Lukt. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.