OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL, olja på uppfodrad duk 50 x 64 cm. Osign.

Landskap med Merkurius och vilande herde. Olja på uppfodrad duk 50 x 64 cm. Osign.

Konditionsrapport

Ytsmuts, krackelyr, retuscher, fernissa. Ställvis hårt tvättad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T10

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Lisa Gartz

    Lisa Gartz
    Specialist skulptur och äldre måleri

    lisa.gartz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 8 000 SEK

    3 456
    331 EUR
    374 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    314 mar 11:223456SEK
    312 mar 11:392666SEK
    211 mar 14:252222SEK