1137013
Okänd konstnär 1700-tal

OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL, olja på uppfodrad duk 50 x 64 cm. Osign.

Landskap med Merkurius och vilande herde. Olja på uppfodrad duk 50 x 64 cm. Osign.

Ytsmuts, krackelyr, retuscher, fernissa. Ställvis hårt tvättad.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)8 614 08 59

Utropspris
6 000 SEK