BERIT JOHANSSON, skål, glas, Salviati Murano, Pauly & Cia, signerad och etikettmärkt.
Rund med dekor av gula blommor och gröna blad. Signerad "Design Berit Johansson Pauly Venezia". Diam c:a 27, höjd 21 cm.
Smärre fina repor.