HENRI SERT, olja på duk, signerad och daterad 1960.
Utan titel (komposition med figur). 81 x 65 cm.
Reva. Skrapmärken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK