ASTRID GATE, vaser, 2 st, glas, unik, Johansfors, 1998.
Dekor av fjärilar, blommor och bladverk. Signerade "Astrid Gate unik 1998 Johansfors 0104" samt "Astrid Gate unik 1998 Johansfors 0103". Höjd 15-23 cm.
Smärre ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK