RIKARD LINDSTRÖM, olja på pannå, signerad Rikard Lindström ocn daterad 1937.
"Vårafton Lofoten". 42 x 46 cm.
Lilla Bukowskis S87 nr 444 september 1996.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10