Lackerad björk, stoppad bastklädsel. Sitthöjd ca 34 cm. Bredd 63 cm, totalhöjd ca 96 cm.
Fläckar, skador i klädseln. Slitage. Märken. Senare skruvar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10