SIDEBOARD gustaviansk stil 1900-talets andra hälft
Svartmålat, rektangulärt med rundade hörn, front med två mindre och två större lådor samt två svängda dörrar, längd 166, bredd 46, höjd 81 cm Nyckel finns.
Senare målning. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.