PATRICIA URQUIOLA, pallar, 2 stycken, "Fjord", Moroso, Italien. 2000-tal.
Textil och skinnklädsel. Längd ca 72, bredd ca 57, höjd ca 33 cm vardera.
Slitage, repor, tryckmärke.