MARIKA LANG, mapp "Flärd" med 5 st färglitografier, signerade och numrerade 158/290.
Tryckta av Lindströms orginallitografi AB Solna, 2000.
1. Café Opera
2. Östermalmshallen
3. Nalen
4. Nobelmiddagen
5. Sturebadet
.
Bladstorlek. 82 x 61 cm.
Obetydligt hanteringsveck.