För fyra ljus vardera, svängda ljusarmar, kolonnformad stam uppburen av volutsvängda fötter på trepassformad fotplatta, dekor i relief av blommor, höjd 44 cm
Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Något sneda. En något lös i skurv
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.