GUNNEL OLIN-GRÖNQVIST och SVEA GRANLUND, 12+1 delar porslin, Arabia Finland, 1970-tal.
12 koppar för espresso eller glögg samt bricka. Kopparnas höjd 5,5 cm, brickan ca 23 x 23 cm.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10