Design Övrigt
1148115
Arabia

FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, kaffeservis, 12 koppar med fat, risporslin, Arabia, Finland, 1900-talets mitt.

I schatull. Kopparnas diameter 7. Höjd 4,5 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
3 000 SEK