Klädda med vinrött patinerat skinn, djuphäftad rygg, lös sittdyna, sitthöjd ca 42, total höjd ca 108 cm
Åldersrelaterat slitage. Smärre slitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10